Наташа Мутабџија бронзана на првенству Републике Српске

21.08.2023. 20:44
0
ИЗВОР: sportdc.net

Атлетски клуб "Источно Сарајево" наступио је претходног викенда на првенству Републике Српске за старије јуниоре и млађе пионире на Сокоцу.

Имали су четири такмичара, а на крају се кући враћају са једном медаљом, бронзом коју је освојила Наташа Мутабџија у дисциплини на 800 метера у категорији старијих јуниорки.

Софија Кордић је наступила у трци 600 метара за млађе пионирке и остварила резултат 2.11.08, док је Лара Кордић трчала 60м за старије јуниорке. Стефани Лучић је наступила у трци на 100 метара.