Негативни резултати тестова за 14 лица из Источне Илиџе и 10 са Пала

04.04.2020. 11:32
0
ИЗВОР: Srna

Резултати тестова на вирус корона негативни су за 14 лица из Источне Илиџе и 10 са Пала, која су била у контакту са зараженим пацијентима, изјавио је Срни вршилац дужности директора Болнице "Србија" у Источном Сарајеву Небојша Шешлија.

Шешлија је рекао да је стабилно здравствено стање брачног пара из Источне Илиџе, који је на лијечењу у изолаторијуму Болнице, и да нису на респираторима.

Треће лице из Источне Илиџе, које је јуче хоспитализовано у овој медицинској установи, пуштено је кући, јер је ријеч о лакшем случају.

Шешлија је нагласио да ће здравствено стање овог лица пратити Дом здравља.

Коментари 0
Повезане вијести
Источно Сарајево: Угашен пожар, нема повријеђених Источно Сарајево: Угашен пожар, нема повријеђених
Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад
Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
Најчитаније
  • Догодине у Призрену
    22h 27m
    12
  • Пожар захватио ауто-сервис и породичну кућу у Источном Сарајеву
    5h 14m
    0
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    19h 12m
    0
  • Источно Сарајево: Угашен пожар, нема повријеђених
    3h 5m
    0
  • Парк великана српског здравства у Источном Сарајеву – вјечна захвалност херојима у бијелим мантилима (ФОТО)
    23h 15m
    0