Нема нових случајева заразе

17.03.2020. 10:51
0
ИЗВОР: Srna

У Републици Српској, од посљедњег извјештаја о епидемиолошкој ситуацији, нема нових потврђених случајева вируса корона, што значи да је у Српској и даље 20 случајева позитивних на овај вирус.
У Бањалуци је 16 регистрованих, Челинцу два, те Лакташима и Српцу по један.

- Од 20 поменутих лица њих седам је збринуто у Универзитетском клиничком центру Републике Српске, а 13 је у кућној изолацији. До сада су из болничке изолације УКЦ-а изашле укупно 44 особе - наведено је на "Фејсбук" страници Министарства здравља.

Тренутно је у Републици Српској под здравственим надзором 2.445 особа које су допутовале из подручја захваћених вирусом, а из надзора је изашло укупно 197 лица.

Коментари 0
Повезане вијести
Преминула мајка Милорада Додика Преминула мајка Милорада Додика
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената
Најчитаније
  • Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
    19h 41m
    4
  • Жељко Пржуљ - "Између два потопа" (одломак)
    19h 44m
    3
  • Јавна дискусија о вакцинацији дјеце 25. априла у Културном центру Источно Ново Сарајево
    13h 30m
    0
  • Источна Илиџа: Обавјештење о привременој обустави саобраћаја
    12h 59m
    0
  • Преминула мајка Милорада Додика
    11h 24m
    2