Nema novih slučajeva zaraze

17.03.2020. 10:51
0
IZVOR: Srna

U Republici Srpskoj, od posljednjeg izvještaja o epidemiološkoj situaciji, nema novih potvrđenih slučajeva virusa korona, što znači da je u Srpskoj i dalje 20 slučajeva pozitivnih na ovaj virus.
U Banjaluci je 16 registrovanih, Čelincu dva, te Laktašima i Srpcu po jedan.

- Od 20 pomenutih lica njih sedam je zbrinuto u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, a 13 je u kućnoj izolaciji. Do sada su iz bolničke izolacije UKC-a izašle ukupno 44 osobe - navedeno je na "Fejsbuk" stranici Ministarstva zdravlja.

Trenutno je u Republici Srpskoj pod zdravstvenim nadzorom 2.445 osoba koje su doputovale iz područja zahvaćenih virusom, a iz nadzora je izašlo ukupno 197 lica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vlada Srpske proglasila 4. avgust Danom žalosti Vlada Srpske proglasila 4. avgust Danom žalosti
U Srpskoj rođeno 19 beba U Srpskoj rođeno 19 beba
Minić: Put Foča-Tjentište biće urađena u roku od dvije godine Minić: Put Foča-Tjentište biće urađena u roku od dvije godine
Najčitanije
  • Obustavljen saobraćaj u Rogoušićima zbog fizičkog sukoba više lice
    9h 52m
    18
  • Pale: Lice lišeno slobode zbog nedozvoljenog posjedovanja oružja i municije
    19h 22m
    7
  • Rogatica: Krivična istraga zbog zloupotrebe bankovne kartice
    19h 7m
    0
  • Seljak sa Pala i film koji nikada nije snimljen
    20h 28m
    0
  • PSS Pale: Nastavljena politička praksa SNSD-a u kojoj već godinama marginalizuju Pale
    11h 32m
    0