Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска

25.06.2026. 15:52
13
ИЗВОР: katera.news

Високи функционер ПДП-а и делегат у Дому народа Парламентарној скупштини Босне и Херцеговине Ненад Вуковић велико је појачање Покрета сигурна Српска.

Вуковић је прихватио идеју укрупњавања политичке сцене као потребу уређивања политичког друштва Републике Српске, навели су из ПСС-а.

 - Политичкој организацији која планира преузети велику одговорност у будућности су неопходни стабилни и озбиљни кадрови са искуством. С обзиром да је г. Вуковић био градоначелник Источног Сарајева, замјеник предсједника и генерални секретар ПДП-а, а данас је делегат у Дому народа ПСБиХ, јасно је да говоримо о човјеку великих политичких домета – саопштио је предсједник ПСС Драшко Станивуковић на друштвеним мрежама.

Он је додао да лично стоји иза одлуке да Ненад Вуковић и у наредном мандату настави политички ангажман као делегат у Дому народа ПСБиХ што подржава цијело руководство ПСС-а.

- То ће бити званично потврђено на првој наредној сједници органа Покрета. Наш договор је плод зрелости и повјерења, а снага наших одлука потврђује одговорност коју сигурно имамо – казао је он.

Коментари 13
  • Generic placeholder image
    Брко 26.06.2026. 15:34
    Е благо мајци...
  • Generic placeholder image
    ПЕЈИЦА 26.06.2026. 06:24
    БАВО!БАВО!БАВО!
  • Generic placeholder image
    Akcijreakcija 25.06.2026. 22:45
    Svako samo svoju guicu gleda
  • Generic placeholder image
    Milica 25.06.2026. 22:25
    Ni pouzdani ni stabilni
  • Generic placeholder image
    Randen 25.06.2026. 19:14
    Njemu se ne raduju ni kod kuće....
  • Generic placeholder image
    Предатор 25.06.2026. 18:52
    Роналдо и меси му нису равни
  • Generic placeholder image
    Анонимно 25.06.2026. 18:20
    Т
  • Generic placeholder image
    Loto skeptik 25.06.2026. 18:19
    Kinder jaje pojacanje? Misle da je pretplacen na loto bubanj?
  • Generic placeholder image
    РАЈКО 25.06.2026. 18:19
    ДОШАО У ПДП У ПОДЕРАНИМ ПАТИКАМА!
  • Generic placeholder image
    Бот 25.06.2026. 18:06
    Папак шта је друго, а и ви што не објављујете коментар
  • Generic placeholder image
    Soko 25.06.2026. 17:05
    Pa njega neće niko...ovo vam je veliki promašaj.
  • Generic placeholder image
    Preletač 25.06.2026. 16:56
    Zaljubljenici u fotelje i pripadajuce privilegije....a niko istinski nema cilj da pomogne ovoj zemlji i ostavi nesto za sobom sto ce služiti ovom narodu
  • Generic placeholder image
    Бот 25.06.2026. 16:51
    Бјеше да су они из пдп такве случајеве и особе називали папцима. Ако ме сјећање не вара
Повезане вијести
Станивуковић: Српску су бранили животима, на нама је да је градимо дјелима Станивуковић: Српску су бранили животима, на нама је да је градимо дјелима
Кресојевић: Власт која не штити здравље дјеце не служи народу Кресојевић: Власт која не штити здравље дјеце не служи народу
Станивуковић: Недопустиво je да лијекови у Републици Српској и БиХ буду међу најскупљима Станивуковић: Недопустиво je да лијекови у Републици Српској и БиХ буду међу најскупљима
Најчитаније
  • На данашњи дан 1929. умро Арчибалд Рајс - велики пријатељ Србије
    14h 53m
    3
  • Шјор Алекса, учитељ великог формата
    5h 35m
    2
  • Одржан први средњовјековни фестивал „Витезови Тврдимића“
    12h 1m
    0
  • Концерт Слобе Радановића 29. августа у Палама
    12h 54m
    0
  • Данас Света Петка Трнова
    14h 48m
    0