У пуцњави на Ступу мета био музичар и његова супруга

23.09.2020. 18:17
0
ИЗВОР: Srpskainfo

Сумња се да је у пуцњави која се догодила ноћас у у Латичкој улици, сарајевско насеље Ступ, мета био музичар Данијел Дадо Џафић с којим је у моменту пуцњаве била трудна супруга, потврђено је из МУП Кантона Сарајево. 

У току је прегледање снимака видеонадзора, након чега ћемо нешто више знати о догађају. За сада је искључена могућност да је пуцано на „голф“ који је оштећен – речено је за Avaz из МУП-a.  

Из полиције је саопштено да је у 00.20 сати, испаљен метак , који је оштетио аутомобил „голф плус“, као и да није било повријеђених.

Наводно је маскирани нападач којег су снимиле камере био на паркингу скривен иза комбија испред зграде у којој живи породица Џафић.

У тренутку када је музичар дошао са супругом пред зграду, нападач је запуцао и погодио „голф“ који је био паркиран до Џафићевог „мерцедеса“.

Коментари 0
Повезане вијести
Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
"Крофне из блока": Испред храмова у Источном Сарајеву и Сарајеву прикупљено 6.696 КМ "Крофне из блока": Испред храмова у Источном Сарајеву и Сарајеву прикупљено 6.696 КМ
Традиционални Васкршњи концерт СПД „Слога“ у Храму Преображења Господњег Традиционални Васкршњи концерт СПД „Слога“ у Храму Преображења Господњег
Најчитаније
  • Догодине у Призрену
    3h 3m
    12
  • Прича о псима који су положили живот на Кошарама (ФОТО)
    13m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Потписани уговори за бањско лијечење пензионера
    23h 35m
    2
  • Свети Варнава Исповједник – свјетлост и утјеха сарајевским Србима још од Другог свјетског рата
    7m
    3
  • Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
    17h 18m
    0