Нешић обилази радове на дионици Јасик-Триангла

25.04.2020. 08:32
0
ИЗВОР: Srna

Вршилац дужности директора Јавног предузећа "Путеви Републике Српске" Ненад Нешић обићи ће данас завршну фазу радова на реконструкцији регионалног пута Источно Ново Сарајево-Пале, дионица Јасик-Триангла.

Обилазак радова је у 12.00 часова, а изјаве за новинаре предвиђене су на укрштању регионалних путева Р446 и Р446а из правца Источног Сарајева, најављено је из "Путева"

 

Коментари 0
Повезане вијести
Члан ТК „Меридиан“ освојио турнир и потврдио статус најбољег играча БиХ до 12 година Члан ТК „Меридиан“ освојио турнир и потврдио статус најбољег играча БиХ до 12 година
Паљанке бриљирале на музичком фестивалу „Акордеон арт плус“ Паљанке бриљирале на музичком фестивалу „Акордеон арт плус“
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Најчитаније
  • Византијски цар дозволио градњу Хиландара
    6h 37m
    2
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 10m
    0
  • Активан хуманитарни број 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    15h 26m
    0
  • Завршени избори за чланове Савјета мјесних заједница у Источној Илиџи
    16h 42m
  • Софија Ђорђић - ученик генерације СШЦ „Пале“
    12h 46m
    0