Нестао чамац Граничне полиције Градишка, пронађен код обале Хрватске

19.09.2020. 15:37
0
ИЗВОР: Srna

Службени чамац Јединице граничне полиције у Градишци нестао је под неразјашњеним околностима, али је послије вишечасовне потраге пронађен низводно на ријеци Сави у близини Хрватске, потврдила је Срни портпарол ове полицијске агенције Франка Вицан.

Вицан је рекла да су чамац јутрос пронашли службеници Граничне полиције БиХ.

- Гранична полиција наставља даљи рад како би утврдила како је нестао чамац у ноћи између петка и суботе - истакла је Вицан.

Она је додала да су о свему обавијештени Полицијски службеници МУП-а Републике Српске који предузимају даље мјере из своје надлежности.

Коментари 0
Повезане вијести
Колоне возила на излазу из БиХ Колоне возила на излазу из БиХ
Вишечасовна чекања на више граничних прелаза Вишечасовна чекања на више граничних прелаза
Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    18h 3m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    19h 20m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    19h 41m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    17h 25m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    10h 54m
    2