Невријеме из Словеније стиже у БиХ

28.07.2024. 21:30
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Метеоролози ФХМЗ су објавили да је у вечерњим сатима на сјеверозападу Босне је могућ пљусак праћен грмљавином.

За понедјељак, 29. јули, у БиХ се очекује претежно сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност. У јутарњим сатима на сјеверу Босне пролазно повећана наоблака. Јутарња температура од 18 до 24, на југу до 28, а дневна од 26 до 32, на југу 38 степени.

Али, послије 17 сати из Словеније управо се према Босни и Херцеговини креће невријеме које метеоролози најављују.

Ватрогасци су интервенисали на неколико локација у Словенији. У Сподњем Јавору мјештанина којег је однијела бујица спасили си локални ватрогасци, а хитна га је брзо одвезла у болницу.

Према прогнозама, невријеме ће се према вечери проширити на већи дио Словеније, касније Хрватске па све до Босне и Херцеговине.

Коментари 0
Повезане вијести
БиХ купује воће, а продаје оружје БиХ купује воће, а продаје оружје
Случај Махмуљин синоним изругивања правди Случај Махмуљин синоним изругивања правди
Када ће БиХ бити коначно очишћена од мина? Када ће БиХ бити коначно очишћена од мина?
Најчитаније
  • Лице из Источног Новог Сарајева напало суграђанина
    3h 4m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    17h 56m
    1
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    17h 14m
    0
  • Захвалница професорици Драгани Мандрапи – Признање из града који толико воли
    22h 11m
    0
  • У Трнову пронађени пушка, меци и кривотворене новчанице
    3h 1m
    0