Невријеме код Мостара и Јабланице, снажна киша и лед

17.07.2024. 17:00
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Велико невријеме погодило је данас југ Херцеговине, гдје је забиљежена снажна киша и град.

 Снажна киша отежава саобраћај на магистралном путу Мостар - Јабланица због чега се возачима савјетује спорија и опрезнија вожња, јавља "Аваз".

Иначе, према подацима Федералног хидрометеоролошког завода (ФХМЗ) у Мостару је данас измјерено 34 степени.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
У Палама јака киша и град величине љешника У Палама јака киша и град величине љешника
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 41m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 27m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 48m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 4m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 56m
    0