Николина Пејић представила Републику Српску на Међународном дјечијем књижевном такмичењу

06.12.2022. 17:05
0
ИЗВОР: katera.news

Николина Пејић, ученица VI-1 одјељења Основне школе „Свети Сава“ добитник је специјалне награде на Међународном конкурсу за најбоље ученичке радове на тему Свете, обраћа ти се једно дете

Пејићева је јуче, у Културном центру Златибор, са ментором Жељком Тољ Васовић и родитељима присуствовала свечаној церемонији додјела диплома и награда. На тој манифестацији прочитала је свој рад и представила Републику Српску.

- Ова манифестација је имала богат репертоар и широку публику, хуманитарног је карактера те ће средства која су прикупљена бити уручена дјеци без родитеља – саопштили су из Основне школе „Свети Сава“ и упутили честитке Николини Пејић и њеном ментору на великом успјеху.

Коментари 0
Повезане вијести
Ново поскупљење горива у Српској у наредним данима Ново поскупљење горива у Српској у наредним данима
Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв
Планиран упис 9.840 ученика у средње школе у Српској Планиран упис 9.840 ученика у средње школе у Српској
Најчитаније
  • Бесмртни херој – Потпуковник Живота Ђурић
    16h 37m
    2
  • Сјећање на великана: Бранко Ћопић
    16h 38m
    2
  • Живот и мисија Матије Бана, академика, дипломате, Србина, католика
    8h 35m
    2
  • Источна Илиџа: Ухапшен мушкарац по потјерници, пронађена дрога
    14h 58m
    0
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Мухамед Мехмедбашић
    7h 28m
    1