Новак се муњевито враћа на терен и напада титулу у Риму

10.09.2020. 22:03
0
ИЗВОР: Telegraf.rs

Новак Ђоковић играће на турниру Мастерс серије који у понедјељак почиње у Риму, потврдили су организатори.

Ђоковић ће у престоници Италије покушати да се опорави од њујоршког шока и дисквалификације због несрећног и несвјесног гађања линијског судије.

У саопштењу које су издали организатор, наводи се да ће се од 14. до 21. септембра такмичити чак 18 од 20 најбоље рангираних тенисера на АТП листи.

Нема Роџера Федерера, али ни Данила Медведева, који је ријешио да одмори јер је ушао у завршницу УС Опена.

Титулу у Риму брани Рафаел Надал, који је у прошлогодишњем финалу био бољи од Ђоковића. Краљ шљаке је већ у Риму и спрема се за турнир.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 52m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    21h 13m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2h 49m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    18h 31m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    21h 36m
    0