Нове технике за успјешне мобилне апликације

19.11.2024. 14:25
ИЗВОР: katera.news

Који су трендови у дизајну мобилних апликација? Како изгледа савремени кориснички интерфејс? Шта је Call to Action и зашто је важан?

Развијање мобилне апликације подразумијева више од њене саме функционалности – она треба бити једноставна и корисна циљној групи, а да истовремено свака идеја у процесу развоја буде у најбољој мјери искориштена.

Одговоре на кључна питања у процесу програмирања добићете ако нам се придружите 26. новембра у 18.00 часова у Дому омладине у Бањалуци, на инспиративном предавању „Савремени трендови и смјернице у развоју мобилних апликација“, које ће обухватити Case study  и професионалне савјете за ову динамичну област.

Предавач је дипл. инж. електротехнике Јовица Кесић, ЦТО у компанији Antecna“. Са више од петнаест година искуства у развоју напредних софтверских решења, Јовица је успјешно водио и пројектовао бројне мобилне апликације и софтверске системе за водеће компаније и институције у земљи и региону.

Предавање се организује у оквиру m:tel App takmičenja и отворено је за све заинтересоване средњошколце и њихове професоре. Резервишите своје мјесто, пријавите се путем онлајн форме до уторка 26. новембра до 12.00 часова.

Уколико нисте у прилици да дођете, а желите да сазнате више о овој теми, путем онлајн форме пошаљите нам ваша питања а одговоре ћете добити у снимку предавања којег ћемо објавити на м:тел Јутјуб каналу.

За више информација информација о м:тел Апп такмичењу посјетите адресу apptakmicenje.mtel.ba.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Откријте нову димензију трчања уз Huawei Watch GT Runner 2 Откријте нову димензију трчања уз Huawei Watch GT Runner 2
Све Арене на једном мјесту, уз једну м:тел претплату Све Арене на једном мјесту, уз једну м:тел претплату
Корпоративно волонтирање с љубављу Корпоративно волонтирање с љубављу
Најчитаније
  • Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
    11h 4m
    1
  • Земљотрес код Сарајева
    17h 9m
    0
  • Пуцњава на Башчаршији
    4h 45m
    0
  • Још три дана активан број 1416 за лијечење Драгана Мацана
    16h 9m
    0
  • На снагу ступиле измјене Закона: Више дана боловања за родитеље и већа заштита радника
    15h 17m
    1