Ново злато за Ангелину Топић

27.07.2025. 21:56
1
ИЗВОР: b92.net

Српска атлетичарка Ангелина Топић успјела је да освоји другу златну медаљу у размаку од само осам дана.

Након освајања првенства Европе до 23 године, Ангелина је ове вечери освојила злато и на Балканском првенству у Волосу.

У суботу је прославила свој 20. рођендан, а у недјељу прескочила летвицу на висини од 1,93 метара што јој је било довољно за тријумф.

Иза себе је оставила Црногорку Марију Вуковић која је остала на висини од 1,91 и задовољила се сребром.

Мјесто на постољу још је освојила и Украјинка Јулија Чумаченко са прескочених 1,87 метара.

Ово је била укупно седма медаља за Србију на шампионату Балкана у Волосу.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Igor 28.07.2025. 08:18
    Bravo Angelina!
Повезане вијести
Ангелина Топић вицешампионка свијета Ангелина Топић вицешампионка свијета
Ивана и Ангелина предводе Србију на свјетском првенству Ивана и Ангелина предводе Србију на свјетском првенству
Ангелина Топић прескочила два метра и оборила државни рекорд Ангелина Топић прескочила два метра и оборила државни рекорд
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    1h 6m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    3h 2m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    7h 7m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    8h 3m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    9h 5m
    0