Novo zlato za Angelinu Topić

27.07.2025. 21:56
1
IZVOR: b92.net

Srpska atletičarka Angelina Topić uspjela je da osvoji drugu zlatnu medalju u razmaku od samo osam dana.

Nakon osvajanja prvenstva Evrope do 23 godine, Angelina je ove večeri osvojila zlato i na Balkanskom prvenstvu u Volosu.

U subotu je proslavila svoj 20. rođendan, a u nedjelju preskočila letvicu na visini od 1,93 metara što joj je bilo dovoljno za trijumf.

Iza sebe je ostavila Crnogorku Mariju Vuković koja je ostala na visini od 1,91 i zadovoljila se srebrom.

Mjesto na postolju još je osvojila i Ukrajinka Julija Čumačenko sa preskočenih 1,87 metara.

Ovo je bila ukupno sedma medalja za Srbiju na šampionatu Balkana u Volosu.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Igor 28.07.2025. 08:18
    Bravo Angelina!
Povezane vijesti
Angelina Topić vicešampionka svijeta Angelina Topić vicešampionka svijeta
Ivana i Angelina predvode Srbiju na svjetskom prvenstvu Ivana i Angelina predvode Srbiju na svjetskom prvenstvu
Angelina Topić preskočila dva metra i oborila državni rekord Angelina Topić preskočila dva metra i oborila državni rekord
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    2h 29m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    35m
    3
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    8h 30m
    0
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    9h 26m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    10h 28m
    0