Обавјештење о деминирању на подручју Грлице

02.06.2022. 18:35
0
ИЗВОР: katera.news

Из општине Источна Илиџа обавјештавају грађане да ће деминери Оружаних снага БиХ сутра, 3. јуна извршити деминирање на деминерском радилишту МСП Војковићи СИ -1 Грлица 1 ИД 23 – општина Источна Илиџа.

Деминерски тим М/2/1/1 из састава Оружаних снага БиХ, који изводи операције хуманитарног деминирања ће извршити уништавање пронађене мине.

Према допису Оружаних снага БиХ, потребно је да се локално становништво, привредни субјекти и излетници упознају са овим активностима, како би своја кретања на поменутом подручју прилагодила наведеним активностима.

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО) Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО)
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    20h 54m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    22h 11m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    22h 32m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    12h 42m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    13h 45m
    3