Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије

05.09.2022. 08:03
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају потрошаче у Палама, Рогатици и Сокоцу да ће данас доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије због радова на мрежи.

У Палама ће, због радова на 10 кВ воду Требевић, доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 12.00 часова потрошачима у насељима Беговина, Силос-Коран, Горње Пале, локалитет складишта фирми ”Грађење” и ”Мајнекс”.

У Рогатици ће, због радова на 10 кВ воду Пилана-Сладара доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 7.00 до 19.00 часова потрошачима у насељима Гуждељи, Добрашина, Закомо, Козадре, Боровско и Ракитница.

У Сокоцу ће, због радова на 10 кВ воду Каљина доћи до привремених прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 9.00 до 14.00 часова потрошачима у насељима Церибашићи, Горњи Драпнићи, Доњи Драпнићи, Бећари, Репушате Луке, Придворица и Ишерић Брдо.

Коментари 0
Повезане вијести
Реализована показна вјежба у Рогатици поводом Mеђународног дана смањења ризика од катастрофа Реализована показна вјежба у Рогатици поводом Mеђународног дана смањења ризика од катастрофа
Сутра промоција збирке пјесама „Зрно кремена“ Миленка Јевђевића у Рогатици Сутра промоција збирке пјесама „Зрно кремена“ Миленка Јевђевића у Рогатици
Пале: Сутра почиње такмичење у боксу, очекује се више од 300 учесника Пале: Сутра почиње такмичење у боксу, очекује се више од 300 учесника
Најчитаније
  • Саво Дерикоња - човјек чије име српски народ шапатом и с поштовањем помиње
    16h 13m
    15
  • Швракић и Дрљача, иста палета, а два свијета
    16h 14m
    2
  • На данашњи дан 1784. хиротонисан Свети Петар Цетињски
    16h 20m
    0
  • Зараза погађа и младе и старе: Буди ли се корона у Српској?
    11h 8m
    1
  • Ного: Све више грађана тражи стручну помоћ
    7h 52m
    0