Обиљежено 18 година од смрти Жељка Марковића

24.09.2020. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Маргетићи, општина Соколац, положили вијенце на гроб некадашњег начелника Центра јавне безбједности Источно Сарајево Жељка Марковића, који је убијен 2002. године.

Овом приликом одата је почаст начелнику Марковићу, као припаднику Министарства унутрашњих послова Републике Српске, који је дужност начелника тадашњег Центра јавне безбједности Источно Сарајево обављао у периоду од 2001. до 2002. године, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске
Сокочанин ухапшен због посједовања пушке Сокочанин ухапшен због посједовања пушке
Потрага за лицем након пуцњаве у Источном Новом Сарајеву Потрага за лицем након пуцњаве у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    23h 19m
    31
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    9h 30m
    7
  • Шеховац: Полиција на терену ради на проналаску починилаца криминалних дјела
    6h 53m
    15
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    12h 24m
    1
  • Грађани против апартманизације Јахорине
    23h 30m
    9