Обиљежено 18 година од смрти Жељка Марковића

24.09.2020. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Маргетићи, општина Соколац, положили вијенце на гроб некадашњег начелника Центра јавне безбједности Источно Сарајево Жељка Марковића, који је убијен 2002. године.

Овом приликом одата је почаст начелнику Марковићу, као припаднику Министарства унутрашњих послова Републике Српске, који је дужност начелника тадашњег Центра јавне безбједности Источно Сарајево обављао у периоду од 2001. до 2002. године, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    23h 37m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    16h 15m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    21h 45m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    20h 39m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    22h 9m
    0