Обиљежено 18 година од смрти Жељка Марковића

24.09.2020. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Маргетићи, општина Соколац, положили вијенце на гроб некадашњег начелника Центра јавне безбједности Источно Сарајево Жељка Марковића, који је убијен 2002. године.

Овом приликом одата је почаст начелнику Марковићу, као припаднику Министарства унутрашњих послова Републике Српске, који је дужност начелника тадашњег Центра јавне безбједности Источно Сарајево обављао у периоду од 2001. до 2002. године, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 47m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 27m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    21h 44m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 27m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    22h 9m
    0