Обиљежено 18 година од смрти Жељка Марковића

24.09.2020. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Маргетићи, општина Соколац, положили вијенце на гроб некадашњег начелника Центра јавне безбједности Источно Сарајево Жељка Марковића, који је убијен 2002. године.

Овом приликом одата је почаст начелнику Марковићу, као припаднику Министарства унутрашњих послова Републике Српске, који је дужност начелника тадашњег Центра јавне безбједности Источно Сарајево обављао у периоду од 2001. до 2002. године, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    12h 11m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    10h 15m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    8h 45m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 25m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    12h 15m
    0