Обиљежено 18 година од смрти Жељка Марковића

24.09.2020. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Маргетићи, општина Соколац, положили вијенце на гроб некадашњег начелника Центра јавне безбједности Источно Сарајево Жељка Марковића, који је убијен 2002. године.

Овом приликом одата је почаст начелнику Марковићу, као припаднику Министарства унутрашњих послова Републике Српске, који је дужност начелника тадашњег Центра јавне безбједности Источно Сарајево обављао у периоду од 2001. до 2002. године, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    14h 37m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    23h 59m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    22h 10m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    15h 2m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    18h 55m
    0