Оборена стабла, камиони и аутобуси у застоју

20.11.2024. 19:30
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Магистрални пут Челинац - Котор Варош на подручју Црне Ријеке блокиран је због обореног дрвећа и снијега на путу.

Наиме, усљед сњежних падавина и јаког вјетра, стабла су оборена на три мјеста. Камиони и аутобуси налазе се у потпуном застоју, док се понеко мање ауто успије провући.

Снијег интензивно пада, што додатно отежава услове за вожњу, али и рад екипа на терену које покушавају уклонити дрвеће и оспособити пут за саобраћај, пишу Независне новине.

Такође, на истом магистралном путу у Зеленом виру у Врбањи догодила се саобраћајна незгода, која је у овом дијелу зауставила саобраћај, а како наводи наш читаоц у току је увиђај, што је стоворило велике гужве.

Коментари 0
Повезане вијести
Мушкарци жртве породичног насиља: Ћуте због срама Мушкарци жртве породичног насиља: Ћуте због срама
У Републици Српској за 11 дана више од 2.000 прекршаја непосредној близини школа У Републици Српској за 11 дана више од 2.000 прекршаја непосредној близини школа
У Српској сутра предизборна тишина уочи поновљених предсједничких избора У Српској сутра предизборна тишина уочи поновљених предсједничких избора
Најчитаније
  • Сарајевско ратиште 1992 - 1995 (Други дио)
    9h 33m
    12
  • Једно лице погинуло, осам повријеђено у Лапишници
    9h 7m
    5
  • Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче
    7h 7m
    0
  • На данашњи дан преминуо Вук Стефановић Караџић (ВИДЕО)
    3h 18m
    1
  • Почело снимање завршних сцена филма "Линија" о доктору Лазићу
    6h 25m
    6