Обуставља се рад свих угоститељских објеката на подручју Бањалуке

15.03.2020. 17:39
0
ИЗВОР: ATV

На градском Штабу за ванредне ситуације биће предложене рестриктивне мјере да се на свим мјестима смање окупљања већег броја људи, међу којима су трговине, јавне установе да би се онемогућило преношење на друга лица, рекао је градоначелник Игор Радојичић.

- Сви обољели од вируса корона у Републици Српској везани су за подручје Бањалуке - рекао је Радојичић.

- Како су сви обољели од вируса корона у Републике Српске везани су за подручје Бањалуке на Штабу ће вјеротавно бити донесена одлука да се обустави рад свих угоститељских објеката на подручју града- истакао је премијер Српске Радован Вишковић.

Вишковић је рекао да ће позвати и начелнике сусједних општина да примјене исте мјере.

Радојичић је на конференцији за новинаре у Бањалуци рекао да и сусједне локалне заједнице треба да усвоје исте рестриктивне мјере. 

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 51m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    21h 12m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2h 48m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    18h 30m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    21h 35m
    0