Од данас и у Србију без PCR теста и карантина

14.01.2021. 12:34
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Грађани БиХ могу од данас да уђу у Србију без негативног PCR теста, потврђено је "Независним новинама" у Граничној полицији БиХ.

- Обавијештени смо из МУП-а Србије да држављани БиХ могу од данас без теста у Републику Србију - речено је за "Независне" у Граничној полицији БиХ.

Поред тога, сви грађани БиХ који уђу у Србију не морају ићи у карантин.

Коментари 0
Повезане вијести
Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године
Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто
Најчитаније
  • Козара – епопеја српског страдања
    10h 44m
    4
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    9h 3m
    0
  • Кћерка Бранка Пантелића Пантера, легендарног команданта – „Мој тата је био лудо храбар човјек, био је прави“
    9h 25m
    0
  • Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
    8h 39m
    1
  • Жртва палих бораца не смије бити заборављена
    5h 13m
    0