Од данас нема роминга

01.07.2021. 08:38
0
ИЗВОР: СРНА

Роминг између Србије, БиХ, Црне Горе, Сјеверне Македоније и Албаније од данас је укинут.
То значи да ће цијене по којима се разговарало, слало СМС поруке и користили подаци на мобилним мрежама у националном саобраћају бити идентичне на овим територијима.

Ово је посљедња фаза реализације споразума који је закључен у Београду још у априлу 2019. године.

Прва фаза примјене споразума започела је 2019. године, када је цијена роминга смањена за 80 одсто, док друга фаза, односно потпуно укидање роминга, почиње данас.

Коментари 0
Повезане вијести
Погинуло трогодишње дијете у Сутомору Погинуло трогодишње дијете у Сутомору
Које земље у Европи имају најбоље путеве? Које земље у Европи имају најбоље путеве?
Шпанија предлaже ЕУ да трајно укине помјерање сата Шпанија предлaже ЕУ да трајно укине помјерање сата
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    7h 8m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 48m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    22h 5m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 48m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    22h 30m
    0