Од јутрос 19 удеса у Бањалуци, полиција апелује на опрез

22.11.2024. 17:28
0
ИЗВОР: glassrpske.com

На подручју града Бањалука јутрос до поподневних часова евидентирано је 19 саобраћајних незгода, све са материјалном штетом, а из Полицијске управе апелују да возачи вожњу прилагоде условима и стању на путевима.

Срни је у бањалучкој полицији речено да су саобраћајне незгоде евидентиране од 7.00 до 14.30 часова.

Из Полицијске управе Бањалука апелују на све учеснике у саобраћају да повећају опрез, поштују законске прописе и на безбједан начин учествују у саобраћају.

Из ове управе подсјећају и да је обавезно кориштење зимске опреме

Интензивне сњежне падавине знатно су погоршале стање на готово свим путним правцима у Републици Српској, саопштено је данас из Ауто-мото савеза /АМС/ Републике Српске.

У нижим предјелима на коловозима има расквашеног снијега, док у вишим предјелима и преко планинских превоја има угаженог снијега и леда.

Коментари 0
Повезане вијести
Опремање ђака све већи удар на џеп Опремање ђака све већи удар на џеп
Град јутрос богатији за четири становника Град јутрос богатији за четири становника
Сутра претежно сунчано и врло топло Сутра претежно сунчано и врло топло
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    20h 39m
    1
  • Како је нестао древни српски Дубровник
    8h 9m
    39
  • Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на магистралном путу Подроманија – Рогатица
    19h 31m
    0
  • Видовић: Jеднократна помоћ пензионерима до краја августа
    17h 44m
    3
  • Прослављена слава Цркве Преображења Господњег у Пофалићима
    15h 38m
    0