Од почетка године рођено 28 беба у Болници „Србија“
27.01.2026. 10:30
0
ИЗВОР: srna.rs
Фото: srna.rs/Илустрација
У породилишту Болнице "Србија" од почетка године рођено је 28 беба, саопштено је из ове здравствене установе.
У протекла 24 часа рођене су три дјевојчице и два дјечака.
Коментари 0
Повезане вијести
Рођено 25 беба у СрпскојРођено 25 беба у Српској
Рођено 17 беба у СрпскојРођено 17 беба у Српској
Општина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацијуОпштина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацију
Најчитаније
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
23h 33m
0
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
17h 32m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
15h 38m
3
Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
13h 10m
0
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ