У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба.
Срећу и радост у породилиштима широм Српске донијело је 16 дјевојица и девет дјечака.
Како је речено Срни у породилиштима, у Градишци је рођено пет дјевојчица и два дјечака, у Бањалуци по три дјевојчице и три дјечака, у Добоју двије дјевојчице, у Зворнику, Бијељини и Невесињу по једна дјевојчица и један дјечак, у Приједору, Требињу и Источном Сарајеву по једна дјевојчица, а у Фочи дјечак.