Одбојкашице "Јахорине" гостују сутра "Игману" на Илиџи

12.11.2021. 14:05
0
ИЗВОР: Катера

Женски одбојкашки клуб "Јахорина" из Пала сутра ће гостовати ЖОК "Игману" на Илиџи у оквиру 7. кола Премијер лиге БиХ за жене.

Меч ће бити одигран у Спортској дворани "Сабит Хаџић" на Илиџи са почетком у 17.30 часова.

ЖОК "Јахорина" налази се на четвртој позицији бх. елитног ранга за одбојкашице са 11 бодова, док се ЖОК "Игман" налази на седмом мјесту са седам освојених бодова.

Улогу фаворита на овом мечу имају Паљанке, упркос томе што иду на гостујући терен.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Пронађена два килограма дроге, једно лице ухапшено Пронађена два килограма дроге, једно лице ухапшено
Тамара Цинцар водила Игман до прве побједе у Првенству БиХ Тамара Цинцар водила Игман до прве побједе у Првенству БиХ
Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    22h 53m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    6h 14m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    23h 14m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    6h 37m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    10h 6m
    0