Одбојкашице "Јахорине" славиле против екипе "Орашја"

23.10.2021. 21:57
0
ИЗВОР: Катера

У утакмици трећег кола Премијер лиге БиХ за одбојкашице, екипа "Јахорине" угостила је на свом терену екипу "Орашја" и славила максималним резултатом 3:0 (25:11, 25:19, 25:12).

Ово је друга побједа Паљанки од почетка првенства и велико олакшање након пораза у претходном колу против "БЛ Волеја", иако су освојиле бод на том гостовању.

Одбојкашице "Јахорине" су одиграле одличну утакмицу против екипе из Орашја, те показале да су квалитетнији и бољи тим од гошћи.

Наредног викенда, екипу "Јахорине" очекује гостовање у Тузли против екипе "Слободе".

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Састанак о туристичком развоју Романије Пале: Састанак о туристичком развоју Романије
Јеурисен и Mеки побједници другог дана скијања на Равној планини Јеурисен и Mеки побједници другог дана скијања на Равној планини
Дому здравља у Палама испоручено модерно санитетско возило Дому здравља у Палама испоручено модерно санитетско возило
Најчитаније
  • У „Шумама“ шесторица директора остаје без фотеља
    13h 26m
    0
  • Политика у образовању: способни или подобни?
    14h 31m
    0
  • Обавјештење о прекиду електричне енергије
    18h 26m
    0
  • Хрватски злочини у селима Дракулић, Мотике и Шарговац
    18h 7m
    0
  • Професори и ректори признали продају лажних диплома
    11h 58m
    0