Одбојкашице "Јахорине" славиле против екипе "Орашја"

23.10.2021. 21:57
0
ИЗВОР: Катера

У утакмици трећег кола Премијер лиге БиХ за одбојкашице, екипа "Јахорине" угостила је на свом терену екипу "Орашја" и славила максималним резултатом 3:0 (25:11, 25:19, 25:12).

Ово је друга побједа Паљанки од почетка првенства и велико олакшање након пораза у претходном колу против "БЛ Волеја", иако су освојиле бод на том гостовању.

Одбојкашице "Јахорине" су одиграле одличну утакмицу против екипе из Орашја, те показале да су квалитетнији и бољи тим од гошћи.

Наредног викенда, екипу "Јахорине" очекује гостовање у Тузли против екипе "Слободе".

Коментари 0
Повезане вијести
Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ
Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    11h 8m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    9h 12m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    7h 42m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    11h 22m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    11h 12m
    0