Одбојкашице "Славије" данас гостују "Херцеговцу"

12.03.2022. 11:13
0
ИЗВОР: Катера

Одбојкашице "Славије" из Источног Новог Сарајева данас, у оквиру 17. кола Прве лиге Републике Српске, гостују екипи "Херцеговца" у Билећи.

"Соколице" на пут иду са жељом и намјером да освоје бодове и кући се врате са повољним резултатом, посебно након побједе у 16. колу против фаворизованог "Леотара" код куће.

Меч између домаћег "Херцеговца" и "Славије" на програму је у 15.00 часова, а главни судија меча је Небојша Павловић из Фоче.

Други судија је Драган Гутаљ са Пала, док је делегат на мечу Деско Павић из Љубиња.

Коментари 0
Повезане вијести
Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини
Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“ Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“
Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 23m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    13h 13m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    12h 13m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    12h 47m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    14h 11m
    0