Odbojkašice "Slavije" danas gostuju "Hercegovcu"

12.03.2022. 11:13
0
IZVOR: Katera

Odbojkašice "Slavije" iz Istočnog Novog Sarajeva danas, u okviru 17. kola Prve lige Republike Srpske, gostuju ekipi "Hercegovca" u Bileći.

"Sokolice" na put idu sa željom i namjerom da osvoje bodove i kući se vrate sa povoljnim rezultatom, posebno nakon pobjede u 16. kolu protiv favorizovanog "Leotara" kod kuće.

Meč između domaćeg "Hercegovca" i "Slavije" na programu je u 15.00 časova, a glavni sudija meča je Nebojša Pavlović iz Foče.

Drugi sudija je Dragan Gutalj sa Pala, dok je delegat na meču Desko Pavić iz Ljubinja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pobjeda odbojkašica „Jahorine“ u Bijeljini Pobjeda odbojkašica „Jahorine“ u Bijeljini
Odbojkašice „Jahorine“ pobijedile „He na Drini“ Odbojkašice „Jahorine“ pobijedile „He na Drini“
Odbojkašice „Jahorine“ u nedjelju u Ljubinju Odbojkašice „Jahorine“ u nedjelju u Ljubinju
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    17h 28m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    11h 27m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 33m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    18h 24m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    7h 5m
    0