Одбојкашице "Славије" дочекују "Леотар"

04.03.2022. 18:41
0
ИЗВОР: Катера

У оквиру 16. кола Прве лиге Републике Српске у одбојци за жене домаћин "Славија" из Источног Сарајева у недјељу, 6. марта 2022. године у 16.00 часова на свом паркету дочекаће "Леотар" из Требиња.

Одбојкашице "Славије" спремно дочекују "Леотар" у овој утакмице, а мотив за побједу имају, посебно након тешког гостовања "Либеру" у Бијељини у 15. колу Прве лиге Српске, гдје су освојиле два бода.

Ипак, фаворит  у овом мечу је екипа ЖОК "Леотара" која тренутно заузима четврто мјесто на табели са 27 освојених бодова, док је "Славија" на десетој позицији са 14 освојених бодова.

Одбојкашице "Славије" су након 15 одиграних кола забиљежиле пет побједа и десет пораза.

Меч "Соколица" и Требињки судиће Вера Капор из Фоче, док је други судија Мирјана Тошић из Чајнича.

Делегат на мечу биће Дејан Кебара из Фоче.

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Сарајеву одржано предавање ученицима о опасностима од пиротехнике У Источном Сарајеву одржано предавање ученицима о опасностима од пиротехнике
Источно Сарајево: Одавање поште убијеном колеги заустављањем возила и ротацијама Источно Сарајево: Одавање поште убијеном колеги заустављањем возила и ротацијама
Вечерас хуманитарни тренинг за Весну Субашић у Источном Сарајеву Вечерас хуманитарни тренинг за Весну Субашић у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Сарајевски Срби деценијама сахрањивани на мјесту гдје су данас заједничке институције
    20h 14m
    9
  • Одлазак дјечака са ратне фотографије “Српска мајка”
    19h 45m
    5
  • Додик: Општине у којима избори буду поновљени поднијеће пријаве против чланова ЦИК-а
    23h 32m
    5
  • Необични јунак Великог рата: Голуб који је спасао "Изгубљени батаљон"
    16h 36m
    0
  • ЦИК: Иде поновно бројање на више од 50 бирачких мјеста
    21h 3m
    3