Одличан наступ каратиста Славије у Бугојну

28.06.2021. 11:28
0
ИЗВОР: Катера

Одличан резултат такмичара Карате клуба Славија из Источног Сарајева остварен је протеклог викенда у Бугојну, на Државном првенству за кадете, јуниоре и У-21 такмичаре.

У конкуренцији 104 клуба и  преко 600 такмичара каратисти Славије су освојили пет медаља, а клуб заузео 11 мјесто у укупном пласману!

Златну медаљу освојила је Марина Куртеш у борбама јуниорки, у категорији -59.

Куртеш је освојила сребро у борбама у старосној категорији до 21. године, док је сребро такође освојио Александар Раонић у категорији кадета - 52.

Раонић је сребрну медаљу освојио и у конкуренцији јуниора, у категорији - 55, док је бронзану медаљу освојила Сара Бамбарез у конкуренцији У-21, у категорији - 68.