Одлична Звезда надиграла Милан и испала из Лиге Европе

25.02.2021. 23:14
0
ИЗВОР: rs.n1info.com

Фудбалери Црвене звезде одиграли су 1:1 у реванш мечу 1/16 финала Лиге Европе са Миланом, али су елиминисани јер су Росо-нери у Београду постигли гол више (2:2).

Росо-нери су брзо повели, већ у 9. минуту, након што је судија показао Хесус Хил Манзано показао на бијелу тачку послије играња руком Марка Гобељића.

Шпанац је на бијелу тачку показао послије ВАР провере, а сигуран са бијеле тачке био је Франк Кесје.

Шокантан гол није пореметио Београђане, који су преузели иницијативу и четврт сата касније изједначили.

Одлични Мирко Иванић је асистирао Ел Фарду Бену, а нападач црвено-бијелих прецизним ударцем савладао Ђанлуиђија Донаруму.

Екипа Дејана Станковића је у посљедњих 20 минута играла без искљученог Гобељића, који је само минут прије него што је добио други жути картон имао сјајну шансу, али и са играчем мање је нападала и стварала шансе.