Одржано дружење свих паљанских спортских и културних удружења (ФОТО)

13.05.2024. 15:45
0
ИЗВОР: katera.news

У подножју Јахорине, на еколошко-рибарском центру, јуче је одржано дружење представника свих спортских и културних удружења која егзистирају у Палама.

Из Удружења спортских риболоваца “Бистрица навели су да су свим спортским колективима понудили да у овом центру могу током цијеле године одржавати тренинге на отвореном, кад год то временске прилике одговарају.

Разговарано је и о томе да ове године Арт-симпозијум организује традиционалну ликовну колонију на нашем центру. У мају и јуну дјеца из свих основних школа са општине Пале - Мокро, Србија, Пале и Подграб, биће наши гости кроз пројекат „школа у природи“ – додали су у саопштењу.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљенe фотографијe

Удружење спортских риболоваца “Бистрица поред већ напоменутих активности спрема и велики скуп рибара, представника свих регионалних рибарских удружења и других гостију.

Такође, планирано је и одржавање рибарског такмичења у популарној СПИН ЛИГИ на којем ће учествовати учесницима из цијеле БиХ.

- Много смо урадили да припремимо центар да га могу користити наши најдражи, дјеца, омладина, рибари, али и остале организације и грађани Пала и регије – навели су из овог удружења.

Коментари 0
Повезане вијести
Одржан хуманитарни концерт "Заједно за Мају и Луку" Одржан хуманитарни концерт "Заједно за Мају и Луку"
Радно вријеме на подручју општине Пале током васкршњих празника Радно вријеме на подручју општине Пале током васкршњих празника
Пале: Обиљежен Дан ослобођења у Другом свјетском рату Пале: Обиљежен Дан ослобођења у Другом свјетском рату
Најчитаније
  • У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти
    11h 32m
    2
  • На данашњи дан преминула српска хероина Надежда Петровић
    18h 30m
    2
  • Преминуо Маринко Бјелица, отац троје хероја Војске Републике Српске
    6h 50m
    1
  • Радно вријеме на подручју општине Пале током васкршњих празника
    12h 27m
    0
  • Радиша Гојгић – "Карађорђева звезда" и четири тешке ране због којих је остао доживотни инвалид
    5h 9m
    0