ОК „Игман“ на дружењу са Тијаном Бошковић (ФОТО)

25.05.2023. 20:35
0
ИЗВОР: katera.news

Европско отворено школско првенство у одбојци одржава се у Требињу од 21. до 26. маја, а окупило је око 250 учесника из шест земаља Европе.

Учеснике Европског отвореног школског првенства у одбојци, за ученике средњих школа које се одржава у Граду Сунца посјетила је промотер овог такмичења и најбоља свјетска одбојкашица Тијана Бошковић.

Са најбољом одбојкашицом свијета дружили су се и одбојкаши „Игмана“ из Источне Илиџе, који су се првенству придружили јутрос.

Осим утакмица које су се данас играле, 55 дјевојчица и дјечака из овог клуба добило је прилико да слуша савјете и искуства од најбоље одбојкашице на свијету, што је, потврдили су из ОК „Игман“ за портал Катера, дјеци много значило.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљене фотографије

Одлазак малишана у Требиње дијелом је финансирала општина Источна Илиџа, а првенство, чији је промотер најбоља одбојкашица свијета Билећанка Тијана Бошковић, окупило је дјецу из Републике Српске, Србије, Сјеверне Македоније, Црне Горе, Чешке и Молдавије.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину Вечерас избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину
Сутра избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину Сутра избор за најуспјешније спортисте Источне Илиџе за 2025. годину
Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
    13h 38m
    1
  • Љепота другог и другачијег: Свјетски дан особа са Даун синдромом
    13h 14m
    0
  • Сутра су Младенци
    16h 17m
    0
  • Од данас на снази одлука о ограничењу марже
    16h 3m
    0
  • Егзодус сарајевских Срба мора бити научно сагледан и не смије бити заборављен
    14h 18m
    1