OK „Igman“ na druženju sa Tijanom Bošković (FOTO)

25.05.2023. 20:35
0
IZVOR: katera.news

Evropsko otvoreno školsko prvenstvo u odbojci održava se u Trebinju od 21. do 26. maja, a okupilo je oko 250 učesnika iz šest zemalja Evrope.

Učesnike Evropskog otvorenog školskog prvenstva u odbojci, za učenike srednjih škola koje se održava u Gradu Sunca posjetila je promoter ovog takmičenja i najbolja svjetska odbojkašica Tijana Bošković.

Sa najboljom odbojkašicom svijeta družili su se i odbojkaši „Igmana“ iz Istočne Ilidže, koji su se prvenstvu pridružili jutros.

Osim utakmica koje su se danas igrale, 55 djevojčica i dječaka iz ovog kluba dobilo je priliko da sluša savjete i iskustva od najbolje odbojkašice na svijetu, što je, potvrdili su iz OK „Igman“ za portal Katera, djeci mnogo značilo.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Ustupljene fotografije

Odlazak mališana u Trebinje dijelom je finansirala opština Istočna Ilidža, a prvenstvo, čiji je promoter najbolja odbojkašica svijeta Bilećanka Tijana Bošković, okupilo je djecu iz Republike Srpske, Srbije, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Češke i Moldavije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Raspored rada dežurnih apoteka nedjeljom u novembru Istočna Ilidža: Raspored rada dežurnih apoteka nedjeljom u novembru
Učenici Osnovne škole "Petar Petrović Njegoš" pobjednici opštinskog takmičenja „Misli mine“ Učenici Osnovne škole "Petar Petrović Njegoš" pobjednici opštinskog takmičenja „Misli mine“
Privremena izmjena režima saobraćaja u Istočnoj Ilidži Privremena izmjena režima saobraćaja u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • Muslimani, a četnici: Borili se s Dražom za kralja, nikad s Titom! (FOTO)
    12h 46m
    9
  • Prenos posmrtnih ostataka mitropolita Nikolajevića u Blažuj 1898.
    11h 27m
    0
  • Sarajevski policajci uhapšeni zbog seksualnog zlostavljanja djeteta
    10h 37m
    0
  • Presuda Kujoviću 4. novembra
    12h 42m
    0
  • Otvoren Centar za dojku pri Univerzitetskoj bolnici u Foči
    11h 42m
    0