Околину Тузле данас погодио нови земљотрес

11.09.2019. 15:51
0
ИЗВОР: Српска инфо

Околину Тузле погодио је нови земљотрес. Подрхтавање тла забиљежено је у 12.54 шест километара сјеверно од Мрамора, на дубини од  12 километара, саопштио је Еуромедитерански сеизмолошки центар (ЕМСЦ).

Земљотрес је био јачине 3,3 степена према Рихтеровој скали.

Цивилној заштити Туланског кантона за сада није пријављена материјална штета на објекима.

У протекла два мјесеца, поред Мрамора, неколико потреса забиљежено је и на подручју Гнојнице.

Најјачи земљотрес јачине 4,7 степени према Рихтеровој скали забиљежен је 30. августа с епицентром шест километара сјеверно од Мрамора.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Тузла: Умрле још двије жене повријеђене у пожару у Дому пензионера Тузла: Умрле још двије жене повријеђене у пожару у Дому пензионера
Стабилно здравствено стање повријеђених у пожару у Дому пензионера Стабилно здравствено стање повријеђених у пожару у Дому пензионера
Земљотрес јачине 2,7 степени Рихтера на подручју Фоче Земљотрес јачине 2,7 степени Рихтера на подручју Фоче
Најчитаније
  • Николина Шљивић именована за замјеника директора РУГИП-а
    23h 58m
    53
  • Прича о мртвој драгој – Ленка Дунђерски и Лаза Костић
    20h 7m
    1
  • Рецепти за седам дана поста: Најљепша посна и здрава јела
    4h 47m
    1
  • Генијалан трик да вам се врата на ауту никада не заледе (ВИДЕО)
    17h 57m
    4
  • Театар у сарајевских Срба
    4h 0m
    30