Олуја погодила Сарајево и Мостар

30.07.2022. 19:23
0
ИЗВОР: srna.rs

У Сарајеву је данас јако невријеме отежало кретање пјешацима, али и аутомобилима, док је све праћено грмљавином и снажним налетима вјетра.

За неколико минута црни облаци су се надвили над градом, поједине улице су биле потопљене водом, а интензивни пљусак, који је почео око 13.00 часова, пратили су снажни удари вјетра и грмљавина, преносе федерални медији.

Јак пљусак трајао је око пола часа, а дошао је након високе температуре ваздуха која је преовладавала у претходним данима.

Велико невријеме погодило је и Мостар и то баш у тренутку када је требала почети “шлауфијада”, традиционално спуштање шлауфом низ ријеку Неретву.

Под налетом вјетра страдала је ограда на градилишту мостарске спортске дворане.

Коментари 0
Повезане вијести
Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе
Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући
Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва
Најчитаније
  • Трагична судбина српске принцезе која је имала веома необично име
    6h 34m
    0
  • Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
    8h 56m
    4
  • Којић: Недопустиво одсуство највиших званичника са обиљежавања егзодуса сарајевских Срба
    5h 5m
    3
  • Годишњица смрти Слободана Перића: Професора из Гњилана звјерски убили Албанци на кућном прагу
    2h 49m
    0
  • Сјећање на "Кристалну ноћ" на Косову и Метохији
    15h 12m
    0