Опљачкани туристи у два рафтинг кампа код Фоче

13.08.2021. 10:39
0
ИЗВОР: СРНА

Непозната лица украла су из бунгалова у два рафтинг кампа на ријеци Дрини код Фоче новац и предмете вриједности око 6.000 КМ, саопштено је из Полицијске управе Фоча.
Више оштећених лица пријавило је у сриједу, 11. августа Полицијској станици Фоча да су бунгалови обијени и да је украдена одређена количина новца, мобилни телефони, фото-апарати, дронови и други вриједни предмети.

Увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске управе Фоча.

Обавијештен је дежурни окружни тужилац Окружног јавног тужилаштва Требиње, који је наложио да се предузму све радње на расветљавању кривичног дјела тешка крађа.

Коментари 0
Повезане вијести
За седам минута опљачкали Лувр, узели осам предмета непроцјењиве вриједности За седам минута опљачкали Лувр, узели осам предмета непроцјењиве вриједности
Лице које је опљачкало кладионицу било маскирано и носило пајсер Лице које је опљачкало кладионицу било маскирано и носило пајсер
Ухапшен због пљачке, провалио у три куће Ухапшен због пљачке, провалио у три куће
Најчитаније
  • Паљанин погинуо у саобраћајној несрећи код Зворника
    6h 32m
    0
  • Којић открио зашто се придружио "Сигурној Српској" и шта му је рекао Чубриловић
    6h 11m
    0
  • Миодраг Петровић Чкаља – смијех се зове Чкаља
    13h 31m
    28
  • На данашњи дан ослобођен Београд
    12h 5m
    8
  • Берјан: Завршни чин тридесетогодишње издаје
    4h 43m
    0