Оптужен да је полицајцима бацио 50 КМ и поручио им да вечерају

30.06.2021. 12:23
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Општински суд у Сарајеву потврдио је оптужницу Тужилаштва Кантона Сарајево против Мухамеда Хејсама Кхечана због кривичног дјела "Давање дара и других облика користи", пишу Независне.

Оптужени се терети да је 17. марта 2021. године, око 21.25 часова у општини Стари Град - Сарајево, након што су му приликом контроле полицијски службеници саопштили да ће бити кажњен због прекршаја неношења заштитне маске, пришао службеном возилу полиције и из десног џепа јакне извадио 50 КМ, које је згужвао и бацио у крило полицијском службенику говорећи: "Мој тата је доктор, дај да ово завршимо, ево вам вечерајте, да се ја не малтретирам око плаћања казне, ја имам много новца".

Након тога је ухапшен.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    zox 30.06.2021. 15:25
    Malo im ponudio,trebao je stotku
Повезане вијести
Повећава се број обољелих од лептоспирозе у Сарајеву Повећава се број обољелих од лептоспирозе у Сарајеву
На пијаци "Хецо" изречено 41.770 КМ казни и уништена неисправна храна На пијаци "Хецо" изречено 41.770 КМ казни и уништена неисправна храна
Уз отпад пронађена минобацачка мина Уз отпад пронађена минобацачка мина
Најчитаније
  • На Башчаршији поскупјели ћевапи
    12h 57m
    8
  • Указ о начину поздрављања 1884: По српском обичају сваки Србин…
    19h 10m
    0
  • Замјена електронских здравствених картица више неће бити бесплатна
    15h 50m
    0
  • Игуман манастира Свете Тројице у Озерковићима у посјети Општини Пале
    15h 34m
    0
  • Одржано гусларско вече у Подграбу (ФОТО)
    16h 52m
    0