Оптужница због физичког напада на бившу супругу и малољетну кћерку у Палама

13.01.2025. 12:56
0
ИЗВОР: srna.rs

Основни суд на Сокоцу потврдио је оптужницу против мушкарца чији су иницијали М.П. која га терети да је физички напао бившу супругу чији су иницијали Ј.П. и малољетну кћерку.

Према оптужници, мушкарац је у јуну 2023. године у стану у Палама напао бившу супругу, ударајући је песницама по глави и другим дијеловима тијела.

Усљед нагуравања са бившом супругом, мушкарац је ударио у лице и малољетну кћерку, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

У саопштењу је наведено да је жена задобила хематоме лица, чела, носа, руку, истегнуће врата и виличних зглобова.

Мушкарац је оптужен да је угрозио тјелесни интегритет чланова своје породице.

Оптужницу је подигло Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
Пале: Дјечији позоришни фестивал „Аска“ окупио школарце из Сарајевско-романијске регије Пале: Дјечији позоришни фестивал „Аска“ окупио школарце из Сарајевско-романијске регије
Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“ Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“
Најчитаније
  • Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
    11h 25m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    16h 15m
    0
  • Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана!
    16h 51m
    0
  • Данас хуманитарни базар за Драгана Мацана на Тргу Србија
    20h 56m
    0
  • У Бразилу погинула дјевојка на банџи џампингу
    9h 48m
    0