Ослобођен главни осумњичени за убиство младог Грка

22.08.2023. 19:54
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Прије двије недјеље десила се несрећа у Грчкој када је Михалис Кацурис, навијач АЕК, избоден на смрт у тучи домаћих и хулигана Динама из Загреба. Процес је у току, а посљедња информација говори да је човјек који је гласио за главног осумњиченог пуштен на слободу.

У једном моменту су грчки портали објавили да убица није Хрват, већ навијач Панатинаикоса, клуба који је у братским односима са Динамом.

Ипак, сада се све промијенило и суђењем је утврђено да Грк уопште није ни био у Атини тог кобног дана, те је пуштен на слободу. Он се тог понедјељка налазио у Кефалонији, а не у главном граду, и зато је ослобођен оптужби.

Притом, истражитељ и тужилац се нису сложили да ли поменутом навијачу треба да се ограничи кретање, јер један сматра да за тим нема никаквих потреба када је утврђена невиност, док је други другачијег мишљења – наводи се.

Још увек није расвијетљен случај и све већи притисак јавности је да се пронађе убица Кацуриса, те су се надлежни органи и врх две државе, Грчке и Хрватске, укључио у овај случај, пише Телеграф.

Коментари 0
Повезане вијести
Хрватски навијачи у Подгорици узвикивали "Убиј Србина" Хрватски навијачи у Подгорици узвикивали "Убиј Србина"
Мехмед Вукалић осуђен на 42 године затвора за троструко убиство Мехмед Вукалић осуђен на 42 године затвора за троструко убиство
Још једна жртва фемицида: Убијена жена у Мостару Још једна жртва фемицида: Убијена жена у Мостару
Најчитаније
  • Хуманитарни тренинг за Весну Субашић у Источном Сарајеву
    10h 10m
    0
  • Поновно бројање гласачких листића у изборним јединицама Зворник, Бањалука и Лакташи
    10h 38m
    1
  • Одбрана Абазовића покушава да оспори валидност вјештака МУП-а Српске
    5h 25m
    0
  • У новембру рођено 45 беба у Источном Сарајеву
    6h 45m
    1
  • Рецепт дана: Кромпируша
    11h 52m
    1