Остао без аута због дуга од 11.000 КМ

04.03.2024. 10:53
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Полицијске станице Власеница одузели су аутомобил "фијат дукато" од мушкарца чији су иницијали П.В. из Кисељака, вишеструког повратника у чињењу прекршаја, који за казне дугује 11.034 КМ.

Возило је одузето у петак, 1. марта, саопштено је из Полицијске управе Зворник.

Контролом је утврђено да лице П.В. управља возилом без законом предвиђене документације, а провјером у регистру новчаних казни утврђено је да је ријеч о вишеструком повратнику у чињењу прекршаја из области безбједности саобраћаја, наведено је у саопштењу.

Возило је депоновано у кругу Полицијске станице Власеница до одобравања захтјева за депоновање Основног суда у Власеници, а против лица П.В. биће поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка.

Коментари 0
Повезане вијести
Радика 55 година ствара шампионе (ФОТО) Радика 55 година ствара шампионе (ФОТО)
Небојши Пејановићу потребна наша помоћ: Позовимо 17150 Небојши Пејановићу потребна наша помоћ: Позовимо 17150
За помоћ станарима изгорјелих зграда у Власеници 150.000 КМ За помоћ станарима изгорјелих зграда у Власеници 150.000 КМ
Најчитаније
  • Опоравилиште Касиндо као центар друштвених дешавања
    20h 24m
    0
  • Бранка Пандуревић из Пала треба нашу помоћ
    12h 33m
    0
  • Погача са шпинатом и сиром
    22h 49m
    0
  • Двоје Гачана теже повријеђено недалеко од Тјентишта
    20h 55m
    2
  • Свештенику Богдану Стјепановићу потребна наша помоћ у борби за живот – позовимо 1457!
    21h 51m
    0