Оштећења на аутобусу нису од ватреног оружја

03.12.2022. 20:21
0
ИЗВОР: srna.rs

Оштећења настала на аутобусу предузећа "Центротранс" у Сарајеву, према прелиминарном налазу, нису посљедица употребе ватреног оружја, саопштено је из Министарства унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево.

У саопштењу се наводи да су увиђај извршили дежурни кантонални тужилац и полицијски службеници кантоналног МУП-а, уз присуство сталног судског вјештака балистике и механоскопије.

Возач "Центротрансовог" аутобуса синоћ је пријавио полицији оштећења на возилу које је саобраћало Титовом улицом у Сарајеву, на локацији код Великог парка. Он је рекао да су на возило испаљена четири метка.

Коментари 0
Повезане вијести
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Српска невјеста из Холивуда
    15h 0m
    0
  • Сестре по оружју - како су Милунка Савић и Флора Сандс заједно ратовале
    3h 18m
    0
  • На данашњи дан Високи Дечани уврштени у свјетску културну баштину
    21h 20m
    0
  • Величање усташке идеологије и истицање застава и симбола тзв. Армије РБиХ постају кривично дјело
    21h 54m
    1
  • Чудо звано Сергеј: Љубавна прича Десанке Максимовић подсјећа на најљепше бајке
    3h 20m
    0