Откривено пензионерско коцкарско легло у Палама

28.09.2021. 14:56
5
ИЗВОР: capital.ba

Инспектор Републичке управе за игре на срећу открио је како пензионери у Палама организују нелегалну коцку.

Инспектор је у бифеу који припада “Удружењу пензионера Пале” у улици Добровољних давалаца крви пронашао апарат за коцкање, након чега је издао прекршајни налог.

Предсједник удружења Ненад Кусмук у разговору за CAPITAL тврди како није превише упућен у овај случај.

Тврди како се на адреси коју су посјетили инспектори тек треба да се отвори клуб пензионера.

Ипак, како признаје клуб треба да води једна пензионерка која је иначе члан Удружења.

-Жена која се понудила да држи клуб је долазила у удружење и казала како јој је почела радити и како јој је долазила инспекција. Међутим ми смо са њом све договорили, али немамо уговор - тврди Кусмук.

Додаје како пензионери са Пала не коцкају.

-Ми у нашим клубовима играмо само шах и домине. Шта су нашли код ове жене ми стварно немамо појма - закључује Кусмук.

Иначе, поред овог случаја, инспектори су издали још четири прекршајна налога и то у локалима “ЕX” у Невесињу, “Дим” у Фочи, “Наполи” у “Дервенти” и “La Voyeaguer”  у Палама.

-Инспектори ће и у наредном периоду наставити са интензивним инспекцијским надзорима у циљу откривања прекршаја у области игара на срећу, а подаци ће бити објављивани на интернет страници управе - наводе у Републичкој управи за инспекцијске послове.

Подсјећамо, из Удружења приређивача игара на срећу у Републици Српској (УПИС РС) су недавно саопштили како црно тржиште у Републици Српској цвјета, а како надлежни мало шта чине на његовом сузбијању.

(Д. Товиловић)

Коментари 5
  • Generic placeholder image
    Strašno 28.09.2021. 21:51
    Kakav naslov!
  • Generic placeholder image
    Darko 28.09.2021. 20:01
    Pa bolje da kockaju nego da daju unucadima da se drogiraju,ne smije zaustaviti narkomana, a babu smije. Mirno spavaj nano sve je pod kljucem.
  • Generic placeholder image
    Mile 28.09.2021. 18:04
    Haha ,babe strava ,sto se ne bi i one kockale.Bože pomozi ovom narodu sve je ludo
  • Generic placeholder image
    Mile 28.09.2021. 18:03
    Haha ,babe strava ,sto se ne bi i one kockale.Bože pomozi ovom narodu sve je ludo
  • Generic placeholder image
    Monty Python's Flying Circus 28.09.2021. 16:33
    Pokraše kriminalci državu a ovi penzose hapse!!! hahaha! Monty Python's Flying Circus
Повезане вијести
Пале: Промоцијом књиге „Мљетовање“ почели „Дани Жељка Грујића“ Пале: Промоцијом књиге „Мљетовање“ почели „Дани Жељка Грујића“
Почињу „Дани Жељка Грујића“ у Палама Почињу „Дани Жељка Грујића“ у Палама
Манифестација "Дани Жељка Грујића" почиње у Палама Манифестација "Дани Жељка Грујића" почиње у Палама
Најчитаније
  • Годишњица смрти Бранке Ђукић
    21h 18m
    5
  • Никола Лиздек: Мој први дан школе
    22h 29m
    2
  • Усмртио сина, тешко ранио оца, па извршио самоубиство вјешањем
    15h 19m
    0
  • Заборављени коријени: Манастир Петропавлов - Требиње (ВИДЕО)
    21h 35m
    0
  • Радник у Источном Новом Сарајеву зарадио од 186.673 КМ за један мјесец
    17h 36m
    1