Ове године 20. јубиларни "Инфотех" на Јахорини

12.03.2021. 15:53
0
ИЗВОР: Катера

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву и ове године организује Међународни симпозијум "Инфотех Јахорина 2021“, који ће бити одржан од 17. до 19. марта у Хотелу „Бистрица“ на Јахорини.

Отварање 20. јубиларног „Инфотеха“ биће уприличено у складу са свим епидемиолошким мјерама, у сриједу 17. 3. 2021. године у 11 часова, наводи се у саопштењу.

Међународни симпозијум "Инфотех Јахорина" окупља стручњаке, научнике, инжењере, истраживаче и студенте из области информационих технологија и њихове примјене у области система управљања, комуникационих система, производних и електронских система, електроенергетике и других области електротехнике и рачунарства.

Коментари 0
Повезане вијести
Ђаковићева и представа "Миша Пупин Идворски" сутра отварају "Лут фест" Ђаковићева и представа "Миша Пупин Идворски" сутра отварају "Лут фест"
Почела продаја карата за боксерски спектакл у Источном Сарајеву Почела продаја карата за боксерски спектакл у Источном Сарајеву
Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Источно Ново Сарајево Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Источно Ново Сарајево
Најчитаније
  • Посни пасуљ са кромпиром
    11h 34m
    0
  • Лазар Војиновић и Јана Башевић прваци БиХ, Нађа Којић вицешампион
    9h 36m
    2
  • До половине наредне седмице киша, сусњежица и снијег
    22h 1m
    0
  • Данас отварање изложбе "Српско сликарство почетком 20. вијека" у Галерији "Жарко Видовић
    9h 50m
    0
  • Отворена изложба „Српско сликарство почетком 20. вијека“ у у Галерији „Жарко Видовић“
    1h 27m
    0