Ове године 20. јубиларни "Инфотех" на Јахорини

15.03.2021. 09:09
0
ИЗВОР: Катера

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву и ове године организује Међународни симпозијум "Инфотех Јахорина 2021“, који ће бити одржан од 17. до 19. марта у Хотелу „Бистрица“ на Јахорини.

Отварање 20. јубиларног „Инфотеха“ биће уприличено у складу са свим епидемиолошким мјерама, у сриједу 17. 3. 2021. године у 11 часова, наводи се у саопштењу.

Међународни симпозијум "Инфотех Јахорина" окупља стручњаке, научнике, инжењере, истраживаче и студенте из области информационих технологија и њихове примјене у области система управљања, комуникационих система, производних и електронских система, електроенергетике и других области електротехнике и рачунарства.

Коментари 0
Повезане вијести
Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот? Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот?
Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал
Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева
Најчитаније
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    20h 42m
    7
  • Шеховац: Полиција на терену ради на проналаску починилаца криминалних дјела
    18h 5m
    17
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    23h 36m
    1
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    14h 55m
    0
  • Берјан: Хитно увести ванредне безбједносне мјере у Источном Сарајеву
    23h 26m
    1