Паклен пут за Мајдова на Олимпијским играма

22.07.2021. 09:59
1
ИЗВОР: sportdc.net

Џудиста Србије, Немања Мајдов, имаће изузетно тежак пут на Олимпијским играма у Токију у категорији до 90 килограма.

Момка из Источног Сарајева већ на првој препреци чека Нијемац, Едуард Трипел. Побједник тог меча иде на бољег из дуела Јужнокорејца, Гвака и Квађа Ананија из Гане.

Уколико прође и ту препреку, Немању у четвртфиналу из дуела Мађара Кристијана Тота и Јапанца, Соичира Мукаија.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Mirce 22.07.2021. 23:46
    Ako postigne neki uspijeh, odlicno za promociju drzava (da mnozina i RS i SRB) pa ce ga cika Mile nagraditi (opet nasim parama) stanom, poslovnim prostorom, gotovinom, poslovima za porodicu!!!
Повезане вијести
Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље
Мајдов освојио сребрну медаљу на европском првенству у Грузији Мајдов освојио сребрну медаљу на европском првенству у Грузији
Немања Мајдов освојио 10. Гренд слем медаљу Немања Мајдов освојио 10. Гренд слем медаљу
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    18h 53m
    30
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    5h 4m
    6
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    7h 58m
    1
  • Грађани против апартманизације Јахорине
    19h 4m
    9
  • Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске
    23h 13m
    1