Пале: Нанио тјелесне повреде лицу

15.11.2024. 10:12
0
ИЗВОР: srna.rs

Полицијској станици Пале јуче, око 1.40 часова, лице З.О. пријавило је да му је у занатском центру Коран, општина Пале, лице Г.Н. нанијело повреде.

- Лицу З.О. су од стране дежурног љекара Јавне здравствене установе Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, констатоване лаке тјелесне повреде саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Додају да је о свему наведеном обавјештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, те да ће након документовања предмета против лица Г.Н. биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу „Тјелесна повреда“.

Коментари 0
Повезане вијести
Музичко-поетско вече Марка Милошевића и Бориса Режака сутра у Палама Музичко-поетско вече Марка Милошевића и Бориса Режака сутра у Палама
Пале: Oтворена изложба слика са 10. Ликовног сабора Пале: Oтворена изложба слика са 10. Ликовног сабора
Почело обиљежавање бициклистичке стазе кроз Пале Почело обиљежавање бициклистичке стазе кроз Пале
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    17h 32m
    4
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    4h 22m
    0
  • Стојан Јанковић - опјевани јунак из Равних Котара
    16h 17m
    1
  • Навршава се 31 година од НАТО удара на Српску
    4h 27m
    5
  • Пожар данас на Требевићу, ватрогасци упућени на лице мјеста
    18h 20m
    1