Пале: У суботу меморијални турнир "Рајко Кушић Куша"

18.09.2019. 13:57
0
ИЗВОР: СРНА

У Палама ће у суботу, 21. септембра, бити одржан 25. меморијални џудо турнир "Рајко Kушић Kуша", на којем се очекују такмичари из Србије, Црне Горе, Хрватске и БиХ.

Из Џудо клуб "Рајко Kушић" из Пала, који је организатор овог традиционалног турнира, саопштено је да ће такмичење бити организовано у категоријама млађи полетарци, полетарци, млађи пионири и старији пионири.

-Турнир је за нас посебно значајан јер се меморијал одржава 25 година без прекида - наводе из клуба.

Осим турнира, биће паралелно организовано и првенство Републике Српске за млађе сениоре.

Свечано отварање турнира и дефиле учесника предвиђен је за 10.30 часова, а почетак такмичења, које се одржава у Спортско-пословном центру "Пеки", заказан је за 11.00 часова.

Рајко Kушић био је врхунски спортиста, који је у септембру 1994. године погинуо у саобраћајној несрећи у 39. години.

Слика



Коментари 0
Повезане вијести
Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу
Најскупљи стан у Српској прошле године продат у Палама Најскупљи стан у Српској прошле године продат у Палама
Пале: У мају Међународни научни скуп "Образовање приступачно свима" Пале: У мају Међународни научни скуп "Образовање приступачно свима"
Најчитаније
  • Како је настајало Источно Сарајево (I дио)
    10h 51m
    6
  • Сјећање на непоновљивог Момa Капора
    19h 27m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Прекршајни налог због пријетњи
    16h 48m
    3
  • Посни ђувеч са гљивама
    18h 9m
    0
  • Код лица из Рогатице пронађено више комада оружја чије је посједовање забрањено
    17h 2m
    0