Пале: У сусрет Дану српског јединства, слободе и националне заставе

11.09.2024. 15:57
0
ИЗВОР: katera.news

Борачка организација Пале и ове године ће обиљежити Дан српског јединства, слободе и националне заставе, који се симболично прославља као сјећање на дан пробоја Солунског фронта.

Тим поводом, у петак, 13. септембра, са почетком у 11 часова, код Цековића куће, биће организована ликовна колонија за ученике основних школа "Пале", "Србија" и "Мокро", као и за дјецу из вртића "Буба мара", "Цврчак" и "Бамби".

Учесници ликовне колоније ће кроз цртеже изразити своја родољубива осјећања, прилагођено њиховом узрасту, навели су из ове организације.

 

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Основци из Котор Вароша побједници републичког такмичења Основци из Котор Вароша побједници републичког такмичења
Паљанин Александар Брезо нас треба – будимо хумани! Паљанин Александар Брезо нас треба – будимо хумани!
Право гласа има 19.981 бирач у Палама Право гласа има 19.981 бирач у Палама
Најчитаније
  • Највећа рудничка несрећа: Цијела смјена остала је под земљом
    1h 3m
    2
  • Како је Наполеон прогласио Карађорђа највећим војсковођом
    1h 4m
    3
  • Данас јавна трибина СДС-а у Касиндолу
    18h 38m
    0
  • Блануша: Младима враћамо оптимизам и шансу за бољи живот у Републици Српској
    13h 5m
    0
  • Слиједи промјена времена, захлађење и снијег
    19h 23m
    0